Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Fogszabályzóval szinkronizálha...

Fogszabályzóval szinkronizálhatok?

Figyelt kérdés
Voltam egy szinkronszínész castingon, és azt mondták, túl "zizeg", ahhogy kiejtem a z hangot, és az s hanggal is ez a probléma. Szerintem ez azért van, mert fogszabályzós vagyok. Ott elfelejtettem megkérdezni, hogy így, hogy rajtam van a fogszabályzó, javíthatok-e ezen, és van-e értelme mennem egy tanfolyamra, ahol megtanítanak szinkronizálni. (Nem mondhatták, hogy így nem fog menni, mert maszk volt rajtam, nem tudhatták, hogy van fogszabályzóm.) Ti mit gondoltok erről, így is meg tudom tanulni, hogy úgy ejtsem ezeket a hangokat, ahhogy a szinkronizáláshoz kell?

2021. febr. 25. 00:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a fogszabályzó előbb-utóbb le fog kerülni, majd akkorj térj vissza erre. Sosem lesz olyan beszéded, ha valami van a szádban, mint nélküle.
2021. febr. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!