Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 4es átlaggal milyen államilag...

4es átlaggal milyen államilag támogatott főiskolára van esélyem? Főleg kereskedelmi fősuli érdekel, mivel ker-marketing és ügyviteli adminisztrációs végzettségem van.

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hááát sajnos nem sok esélyed van, úgy átlagban ami téged érdekelne, ott 380-400 fölött vannak a ponthatárok a bejutáshoz, talán a mérnöki képzéseknél lehetne több esélyed, de gondolom nem ez a célod. Ott már bejuthatsz 3sal is. 200-300 között mozognak, persze ott is van ahol több is lehet akár. Hozzá tenném a ponthatár nem jelenti az adott suli/képzés színvonalát, értékét.
2010. aug. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sorry, de az jobb helyre elég halovány.
2010. aug. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:) Az őszinte választ kértem...azt kaptam!Sajnos én is így látom a helyzetet.
2010. aug. 19. 20:29
 4/6 anonim válasza:
Nekem 3as átlagú lett az érettségim, és a Budapesti Gazdasági Főiskolára valamint a Budapesti Kereskedelmi Főiskolára is felvettek. Ja és a BGF-en is hatalmas túljelentkezés van:) Én is teljesen azthittem, hogy nem fognak felvenni, ezért is nem fizettem ki a 9000 Ft-os jelentkezési díjat...aztán tessék... két főiskolát buktam el így:) Úgyhogy tapasztalat hogy TE ha nem is simán de még simábban bekerülhetsz mint én.
2010. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nekem is 4-es átlagú az érettségim, illetve végig egy nagyon erős gimiben 4-es tanuló voltam! Mégsem vettek fel, csak fizetősre! Szóval ne nagyon reménykedjünk már, h 4-es tanulmányi átlaggal, vagy 4-es körüli érettségivel felvesznek bárkit is államira! (természetesen kivételek ebből a tanító, tanár, illetve mérnöki szakok!) Oda felvettek volna engem is, de nem érdekel egyikse!
2010. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-2 nyelvvizsga,emelt szintű érettségi és lehetséges..
2010. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!