Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik suliban legolcsóbb a...

Melyik suliban legolcsóbb a nappalis OKJ-képzés?

Figyelt kérdés

Idén diplomáztam, de a munka mellett továbbra is szükségem lesz nappalis hallgatói jogviszonyra (MÁV, BKV, TB miatt)

Hol lenne Budapesten legolcsóbb az OKJ-képzés? Mivel 22 már elmúltam, mindenképp fizetnem kell. Köszi!


2010. aug. 19. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Atalanta
2010. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább fizesd ki a teljes árú BKV/MÁV jegyet és TB-t nem jársz sokkal rosszabbul mintha most kifizetsz egy tanfolyamot..Ráadásul ahogy a szavaidból kiveszem az is mindegy neked h.milyen tanfolyam??

A legolcsóbb is kb ugyanannyira jön ki(vagy drágább)mintha fizeted az utazást,TB-t..:S

2010. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha HALLGATÓI jogviszonyt szeretnél, akkor felsőoktatási intézménybe kell jelentkezned. Elképzelhető, hogy bejuthatsz állami finanszírozású helyre, és oda be lehet iratkozni 22 éves kor felett is.
2010. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mivel már államin végzett diplomája,még egy nem lehet neki..

Max mesterképzés...

2010. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*végzett=van
2010. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem diplomára, hanem hallgatói jogviszonyban szerzett OKJ-re gondoltam. Elvileg 12 félévet támogat az állam, egy 4 féléves okj beleférhet.
2010. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végülis egy estis OKJ-t választottam, BKV-ra, MÁV-ra ugyanúgy megkapom a kedvezményt, mintha nappalis lennék, 50%-o-t.
2010. aug. 24. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!