Van jogosítványotok ?

Figyelt kérdés
Le tudnátok írni a történetet ? Hanyadszorra lett meg, mennyire volt nehéz, oktató milyen volt stb.. ?

2021. márc. 19. 13:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre lett meg mind a négy kategóriám.
2021. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Női oktatóval, elsőre.Nehézség az volt, hogy félbe kellett szakítani a lezárások miatt.
2021. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
B van, nekem még volt rutinvizsga is. A forgalmiig minden elsőre meglett (a kresz 7 perc alatt hibátlanra), a forgalmi csak 3szorra, nagyon izgultam (pedig nem szoktam), olyan h*lye hibákat követtem el, amiket soha a gyakorlóórákon, és azóta sem. Mivel első 2 alkalommal az utolsók között voltam, megkértem az oktatót, hogy reggeli időpontot foglaljon, nem baj, ha többet kell rá várni. Így 5kor keltem, hogy odaérjek, nem volt időm egész nap izgulni, és simán át is mentem, pedig sokkal nehezebb útvonalat húztam, mint a korábbi alkalmakkor. Amúgy az oktató nagyon klassz volt, az elméletet is ő oktatta, ezért mentem hozzá gyakorlatra is.
2021. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az oktatóm nagyon jó volt, nem cseszegetett, nem idegeskedett, sosem éreztem feszélyezve magamat.

A rutin elsőre sikerült, a forgalomnál először nagyon izgultam, másodjára meg valószínű beleestem a statisztikába:

- elsőre azért buktam, mert lemaradt 2 irányjelző,

- másodjára meg azért, mert a vizsgabiztost "megdobta" hátul, ahogy rámentem egy kavicsos részre egy útépítés mellett...

2021. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenre van buszon kívül, nem emlékszem mindegyikre.
2021. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

KRESZ elsőre meglett, robogóra is és autóra is.

Forgalmi robogóra elsőre, autóra negyedjére. Első alkalommal kihagytam a fékpróbát, másodiknál az oktató benézett valamit (kétsávos körforgalomban random odanyúlt és félrerántotta a kormányt, pedig nem volt indokolt), ezért megbuktattak. Harmadik teljesen jogos volt, elnéztem a lámpát és fékeztem zöldnél. Mindezt persze úgy, hogy előtte sosem volt nemhogy ilyen, de hasonló se, de nyilván harmadszorra már eléggé izgultam. Negyedik aztán csont nélkül sikerült.

Egyébként az oktató normális volt.

2021. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kresz elsőre az e-titant csinálva nagyon könnyű volt. A forgalmi másodikra az első alatt nagyon izgultam es egy olyan hü*e hibákat követtem el. De hát ez van másodikra már jobban figyeltem es nem is voltam ideges annyira.
2021. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
50 évesen szereztem jogosítványt. A KRESZ másodszorra lett meg, az elsőnél annyira ideges voltam, hogy hülyeségeket kattintottam (pl arra kérdésre, hogy kell-e biztonsági gyerekülés, azt, hogy nem), így egy pont híján nem lett meg. A második már sima volt. A forgalmi elsőre meglett, igaz, hogy nagyon sokat, 80+ órát vezettem előtte, nulláról kezdtem. Az oktató nagyon korrekt volt, a vizsgabiztos nagyon bunkó, de meglett.
2021. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kresz (elmélet) 1. re sikerült, Forgalmi vizsga 1.-re sikerült , egy nagyon kedves női oktatóm volt, dízel autón tanultam, így a benzinesbe nehéz volt atszokni.

Ha teheted benzinen tanulj.

Elsosegely vizsga 3.-ára sikerült. 1.-nek a vizsgabiztos volt paraszt 2-ara én hibáztam, elfelejtettem mentőt hivni. :D

2021. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Van jogosítványom, de nincs hozzá történetem. Egyszerűen csak jelentkeztem, kitöltöttem, befizettem, levizsgáztam, kézhez kaptam. Ennyi. ;)
2021. márc. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!