Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Személy- és vagyonőr vizsgára...

Személy- és vagyonőr vizsgára elég ennyi?

Figyelt kérdés
Minden órán figyeltem, és öt hónap alatt összesen két napot hiànyoztam. Felolvasott a tanár az előző évi feladatokból, és majdnem mindenre tudtam a választ(két kérdésre nem tudtam, a kb ötvenből). Elég ennyi a vizsgára? Van tankönyvem, de nem bírom magamat rávenni, hogy tanuljak (más iskolát is csinálok emellett, és most arra éjjel-nappal tanulok szinte). Első sorban olyan válaszát várom, aki már levizsgàzott. Mennyire volt nehéz? Sokat kellett tanulni rá? Átment mindenki az osztályban?
2021. ápr. 23. 16:38
 1/2 anonim válasza:
79%
Ez tipikusan az a tanfolyam, ahol még az idiótákat is átlökik sajnos. :(
2021. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok idióta, minden órára bejártam becsületesen, és tanultam a modulzàrókra is, mind ötös lett. Most az írásbeli vizsgán az én írásbelim lett a legjobb, kitűnővel végeztem a mai nappal. Egyébként van érettségim, és szakmám is, most lesz még egy szakmám ezen felül, szóval nem vagyok tanulatlan idióta.
2021. máj. 1. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!