Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Miből éretségizzek ha KMZ-s...

Miből éretségizzek ha KMZ-s szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok az meg van szabva hogy miből kell éretségizenem ha KMZ-s szeretnék lenni?

Vagy pl az mindegy és ha 18 leszek akkor tudok oda jelentkezni és pl csak egy alkalmassági kell és kész?

Pápai Joci azt mondta nekem hogy nem kell semmilyen egyetem vagy főiskola ahhoz hogy KMZ-s lehessek. Ez igaz?

Válaszokat köszi



2021. máj. 24. 23:22
A kérdező szavazást indított:
Kell egyetem/főiskola (Megvan szabva hogy miből kell érettségi)
Nem kell egyetem/főiskola(Megvan szabva hogy miből kell érettségi)
Kell egyetem/főiskola(Nincs megszabva hogy miből kell érettségi)
Nem kell egyetem/főiskola(Nincs megszabva hogy miből kell érettségi)
9 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Szevasz.

Papíron 8 általános elég hogy katona lehessél, legénységi állományban. Bercsényinél egyedül a csoport pk lesz tiszt, ahhoz kell diploma.

Viszont arra készülj hogy a KMA-n elméletet is lesz és elég komolyan kell szó szerint tanulni. Akár bravo, charlie vagy delta leszel.

Jelentkezni meg tudsz, 2es dandár toborzó irodáján, szolnokon, ha elmúltál 18, többit majd elmondják. Annyit segítek hogy 18 évesen nem nagyon lehet olyan fizikai állapotban lenni, hogy egy kmat megcsinálj.

2021. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kötekedek csak mondom hogy nem KMZ már hanem MH 2. Különleges Rendeltetésű Ezred összevonták 2016-ban ha jól emlékszem de egyszerűbb tiszképzőbe menni és máris jobban jársz és könnyebben is felvesznek magasabb rangab leszel mintha toborzó irodán keresztül mennél és a fizetés is jobb szóval így kell elgondolni.
2021. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!