Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vagyonőr tanfolyamhoz milyen...

Vagyonőr tanfolyamhoz milyen alkalmassági és feltételek kellenek?

Figyelt kérdés
Jött az email hogy indul ingyen amire jelentkeztem de bővebb tájékoztatást majd ott adnak hogy milyen felvételi eljárás van meg ilyenek. Én már azon gondolkodom el se megyek. Nem hiszem hogy nekem való ez sokat gondolkodtam. Van orvosi meg alkalmassági a felvétel során? Vagy hogy van ez?

2021. máj. 28. 10:32
 1/3 A kérdező kommentje:

Itt a googleban ha az elsőt megnyitom és elolvasom akkor elég komoly feltételek vannak.


[link]

2021. máj. 28. 10:34
 2/3 anonim ***** válasza:
??, tesóm most végezte el,nem kértek semmit .Csak az ált.isk.bizonyítványát és hogy büntetlen előéletű. Sztem vágj bele.
2021. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most végeztem el. Semmi nem volt. Orvosi alkamassági annyi volt, hogy bejött az orvos, kérdezte van-e tünet, és beírta, hogy alkalmas. Fizikai sem volt. Erkölcsi bizonyítványt kellett igényelni, és leadni. Ennyi. Következő héten kezdtük a tanfolyamot.
2021. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!