Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Megbántátok, hogy nappali...

Megbántátok, hogy nappali tagozatról estire mentetek át?

Figyelt kérdés
Betegség miatt lenne szükséges a váltás. Főként azok válasza érdekelne, akik munka vagy egyéb ok miatt az utolsó évben hagyták ott az iskolájukat. Megbántátok-e, sikerült-e jól érettségiznetek. Köszönöm.
2021. júl. 16. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Én nem hagytam ott, az érettségit nappalin szereztem, utána estire mentem át szakmára. Sokkal jobb! Ajánlom! Végre értelmes, tanulni akaró emberek között vagy, nem idióta barmok között, akiknek vicces az is, hogy valaki köp egyet, és mindenki azzal van elfoglalva, hogy ki kivel dug. Estin már tényleg olyan van aki tanulni szeretne, meg általában idősebb(akár 50-60 éves), és van egy kis komolyság. Lazább is, nem mész be akkor nem cirkuszolnak, nincs igazolatlan, nincs az, hogy nem mehetsz ki cigizni, stb. Nem mész nem mész, te dolgod, maximum nem fogod tudni az anyagot. Én imádtam, két évet húztam le estin, meglett a szakmám, szeptembertől megyek máshova újra estire. :D
2021. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és jól vizsgáztam le, a szakmai bizottság, és az oktatók is rendkívül jók voltak!
2021. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. júl. 16. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!