Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Esti szakképzésre fogok járni...

Esti szakképzésre fogok járni szeptembertől. Ez az új képzés az okj helyett. Milyen diákigazolvány fog járni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A suliban megkérdeztem íratkozáskor, azt mondták, hogy az estisek olyat kapnak mint a levelezős diákok. Ez mit takar? Tudom, hogy arra kevesebb kedvezmény jár, viszont hogyan lehet megkülönböztetni a diákot a nappalistól? Más fajta matrica lesz a levelezősnek és a nappalisnak? Vagy kártya nem is jár? Bérlet vásárlásnál honnan tudják majd, hogy nekem levelezős kedvezményem van nem nappalis?
2021. aug. 31. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Ugyanolyan a diákigazolvány, mint a nappalis csak a “munkarend: NAPPALI” helyett lesz “munkarend: “ESTI”

A bérletvásárlásnál mindegy milyen a diákigazolványod, csak érvényes matrica legyen a hátoldalán, ami szintén ugyanolyan, mint a nappalis diákigazolványon.

2021. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De nekem elvileg levelezős diákigazolványom lesz. Csak estire fogok járni, amire elvileg levelezős diák jár.

És azt nem tudom, hogy a levelezős és a nappalis diák között mi a különbség? Más fajta a matrica?

2021. aug. 31. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Nem a matrica más. Levelezőn diákra más vonatkozik. Szigorúbb szabályok, stb. Azt csak korlátozottan használatod. Az estiset viszont úgy hasznàlod, mint a nappalist. Tudom, mert nekem is van.
2021. szept. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!