Elsősegély vizsga?

Figyelt kérdés
Volt mostanában valaki Budapesten a Váci utcában elsősegély vizsgán? Mennyire nehéz a vizsga? Buktatnak vagy inkább átengednek?

2021. szept. 16. 18:03
 1/3 anonim válasza:
100%
Én először ott voltam, negatív a tapasztalatom. Tanultam rá, voltam oktatáson de a vizsgabiztos azt mondta ez a tudás kevés. Fél órát voltam bent az épületben sokan buktunk. Erőmű utcába kértem másik időpontot, úgy mentem oda hogy akkora már semmit se tanultam, bíztam magamba tudtam, hogy tudom. És láss csodát meg dicsértek és át engedtek
2021. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos én is megbuktam a Váci utcában. Annyira elvette a kedvem tőle, hogy egy jó darabig nem is akarok újra jelentkezni.
2021. okt. 2. 21:43
 3/3 anonim válasza:
Én is így voltam vele, de tényleg nagyon aranyosak kedvesek voltak az erőmű utcában. Akivel be mentem nem tudta az egyik kérdést de szépen rá vezették.
2021. okt. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!