Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Efeb Elearningel kérdeznék??

Efeb Elearningel kérdeznék??

Figyelt kérdés

Hello!


Azt szeretnem megkerdezni hogy aki tanult az Efebnel Elearningen ( Ber es Tb OKJ) neki hogy ment. Illetve amit kapot a Lecke zaro tesztnel az lesz modulzaro teszten illetve az OKJ vizsgan is. Legyszi privibe irjatok kosziii.



2021. okt. 2. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Áprilisba tanultam a bérügyet e-learningesen.

A leckezáró és a modulzaró más.

A modulzárók időre mennek. Amikor elkezded, a jobb felső sarokba egy piros óra kezd majd el vissza számolni (munkaerő gazdálkodásra van azt hiszem háromnegyed óra, a bérügyi szakfeladarokra 45 perc, vagy forditva talán ezt nem tudom most hirtelenséggel). A modulzáróknál is szintúgy 3 válaszlehetőség van minden kérdésnél, és válaszd ki a helyeset. Elméleti kérdés is van, de a javarésze inkább számolgatós,szóval számológép legyen majd előtted ha a mod.zárót csinálod. Olyan kérdések a számolósak, mint pl. Számolja ki, hogy az egyéni vállalkozónak mennyi lesz a szociális hozzájárulási adó-alapja 2020. decemberbe, ha a vállalkozó december 13-án kezdte a vállalkozását, ami középfokú szakképzettséget igényel. Értelemszerűen gyors számítógépbe kinyomkodod hogy (210600:30)×19

És azt az eredményt jelölöd be ugye ami kijön

A feladatok becsapósak, figyelmesen olvasd el, mert direkt szeretnek elmult éves mértékekkel számoltatni mint tavalyi a példámba, direkt ilyet hoztam h lásd.

Ha az X kérdés számot elérted, értelemszerűen megfeleltél itt is, mint a kis leckezárókon. Ha mindkét modulzáród sikeres, és elbírálásra került a gyakorlati beadandód is, akkor kérheted a tanúsítványt is.

A bérszám beadandót értelemszerűen olyan tempóba csinálod amilyenbe akarod az RLB demó verzióba, mert az saját telepített programod ugye, azt senki nem ellenözrzi valójába mennyi időt molyolsz rajt 😀

Nekem sikerült két hét alatt abszolválni a képzést, mivel pénzügyi számviteli előképzettségem volt már, így a számolgatás meg az adó meg járulék része nem volt újdonság

Okj-ra én nem mentem, mivel anyagilag a vizsgadíjra már nem futotta, talán majd a jövő februárira be tudok jelenrkezni....

Nekem egyenlőre a tudás igazolás kellett, kiegészítésképp olyan helyre, ahova nem elvárás az államilag elismert képesítés

2021. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!