Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Efeb onlien tanfolyamról...

Efeb onlien tanfolyamról tapasztalat?

Figyelt kérdés
El lehet helyezkedni a tanúsítvánnyal vagy kell az okj papír mindenképp

2021. okt. 20. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

A tanúsítvány kevés. Bér és tb ügyintézőnél alap az okj-s vizsga.


De nyugodtan nézd meg pl a professionon, hogy milyen elvárások vannak.


Amúgy nem vészes a tanfolyam, egész jó az online felület. Én is ott végztem.

2021. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Amikor jelentkeztem egy munkára akkor elsősorban azt nézték, hogy menniyre értek a dolgokhoz. Én is az EFEB-nél végeztem tanúsítvánnyal, az OKJ-s vizsgára már nem mentem el. Amúgy tényleg jó náluk a tanfolyam.
2021. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

:D Ja marhajó, a videós anyagok katasztrófák, vontatott, unalmas, hang szar.


A tanár nem adja a jegyzetét, nem tölti fel, fáraszt a 8 órás google meetinggel (Gubbala meg a Kobolák) utóbbi még lekezelő is.


A változásokról amik évközbe vannak, nem küldenek tájékoztató összefoglalót, a tételek sincsenek kidolgozva, szenvedj magadnak vele! Szakkönyv ára nincs a tanfolyamban, vedd meg külön, plusz páromnak nemrég küldtek emailt, hogy mivel a saját tanárjuk lemondta a vizsgafelkészítőt (8 órás szenvedést) így másik tanár tartja de így még 6 ezret kell fizetni, ha részt szeretne rajta venni...

2021. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Én is tavasszal végeztem bérügy tanúsítványos e-learningen

Az okj vizsgára már sajnos nem tellett, így marad a tanusítvány. Az okj tb-végzettség arra a helyre kötelező, ahol tb-kifizetőhelyi feladatot látnak el, meg ugye a közigazgatási szféra, ahol elvárás az állami végzettség, egyéb esetbe a munka és bérügyi ügyintézésnek nincsenek jogszabályba meghatározott végzettségi feltételei (több képző cég és szaki tájékoztatása szerint is). Mivel az okj-t alapból megszűntették (csak a már folyamatban levő tanfolyamok tehetők le 2022-ig a régi rendszer szerint), az új munkaügyi és tb képzés pedig elég komplikált, újabb szigorúbb bemeneti követelmények, stb, így a piac is remélem ezen tanusítványos képzésekre is előbb utóbb rá fog kapni és jobban elfogadottá válik

Én is ezen célzattal kezdtem el, ill. végeztem el, hogy kiegészítő tudásnak a pénzügy számvitel okj-hoz jó és kiegészítő tudás (azért főleg hogy legalább valamilyen konkrét papírral is igazolható) kisebb cêgekhez ahol együtt kell gazdasági feladatokat ellátni kompletten, könyvelőirodákba, ilyen helyekre.

Én amúgy elégedett voltam a tanfolyammal. A könyveket én is megvettem, mivel nagyon nem szeretek képernyőről tanulni. Az elmélet az tömény elmélet, meg kell tanulni, megérteni. A gyakorlati videoanyag is szerintem jó és megfelelő, az oktató hölgy hangja olyan amilyen, én láttam már nyilatkozni máshol is, volt vele interjú, online közvetítés is a mosatni új képzési rendszerről, lelkes, és ambíciózus kolléganő 🙂

Én se vagyok tökéletes mint ahogy senki

2021. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na megtaláltam ezt a videót, ami tájékoztatásul is szolgáljon az érdeklődőknek :)

(az EFEB-es bérszám gyak videóit oktató hölgy bal oldalt a rózsaszín felsőben :) )

2021. nov. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a videó linkje: (előző vagyok)

https://www.youtube.com/watch?v=1JhmTOa4F1U

2021. nov. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Ne promotáld már az Efebet, mondom hogy nem adnak ki a bérügyképzésükre semmilyen anyagot, se tételt.


Amikor csak tudják kihúzák magukat a személyes órák alól, de ha bemegy az ember sincs benne köszönet mert mintha egy retardáltképzőbe lenne az egyik tanárnál, a másik meg úgy rohan, hogy még a rövidítéseit is rövidítve mondja meg írja le.


Minden online órájukat cska a bóvli google-meet en tartanak ami hol működik hol nem, zoom előfizetésre már nem futja!


A belső felületen levő videóikat is írásvédetté teszik, nem letölthető (mintha nem lehetne osb vel felvenni).


Az oktatóik nagyrésze folyamatosan sopánkodik a több mint fele bukási arányon, de a jegyzeteiket fel nem töltenék a google drive-ba vagy át nem küldenék kör emailbe mindenkinek.


A vizsgán az elnök külön szivatta a népet meg az oktatásszervező is azzal, hogy a 60 percből 10 percenként benyögött valami okoságot amit egyébként is mindenki tudott, csakhogy kizökkentsék az embert, meg járkáltak körbe minta bolondóra, nehogy valaki puskázzon.


A termek is borzalmasak a frangepánban, hosszú folyosószerű egybenyitott termek, az első 6 sorból még látni a táblát de a 26. sorból már csak távcsővel! Még így kovid idején sincs takarítva 3 centi por mindenhol, a hallgatók mozgása söpri tisztára a termeket meg a székeket asztalokat.


Az oktató második alkalommal beközölte, hogy igazából tökminegy hogy megszerezzük e a bizonyítványt vagy sem, mert 2025 től az egész bérszámfejtő képzést úgyis átveszi a nav és hatósági vizsga lesz!


Tavaly óta hazudnak megállás nélkül, hogy utolsó lehetőség, most még becsatlakozhat az OKJ bizonyítványért, de ide a rozsdás bökőt, hogy még jövő márciusba is ez lesz kiírva!

2021. nov. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaj :D Wc... Női-férfi Wc egybe. Emeletenként egy darab, 1990 körül csempézték, egy Antsz mintavételt megérne!
2021. nov. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Uhh.

A frangepán utcában a tanfolyamon egyszer a füzetemre esett egy bolha, azt hiszem a "padtársamról".

2021. nov. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megveheted a képzésre Gubala úr év elejé készült könyvét kétezeröté, meg a taxon könyvet egy tizesért, azt bemagolhatsz 200-300 oldalt plusz azt a katyvaszt amit odaköpnek az órákon, de az önálló gondolkodás és problémamegoldás ettől még nem fog menni a témában. Viszont ha fotomemóriád van akkor kis szerencsével összejöhet az a 26-27 pont az 50 ből ami már elégséges.


A gépes feladatnál konkrétan azt se tudtam mit csináljak azzal a bóvli rlb programmal, szóval felvittem minden adatot, aztán nyomtatgattam össze vissza mindent ami kijött belőle pdf be.


Slusszpoén, a gépes feladatnál a kezdés után negyed órával bejött az informatikus és közölte, hogy hibás a feladatlapunk, javítsuk ki minden oldalon ezt meg azt meg amazt (aztán írd át gépbe is) persze a 60 perc az maradt stabilan.


Beparkolni nem lehet hozzájuk sehova, fizesd egész nap, ha kocsival mentél, mert még hétvégén is fizetős napközben az a kerület.

2021. nov. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!