Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Fogászati Asszisztens okj-s...

Fogászati Asszisztens okj-s vizsga mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Megvettem a könyvet hozzá (Orosz Mihály), de nem tudom, mi a nagyon fontos a vizsgára. Nem főállásban leszek asszisztens, így nekem nem kell az 5-ös vizsga, ezért érdeklődnék másoktól, hogy szerintetek mi az, amit nagyon be kell magolni? Pl. latin szavak mennyire kellenek, vagy ilyen, hogy alap anatómia (vérkeringés stb.)

2021. okt. 26. 13:38
 1/2 petraa07 ***** válasza:
Az Orosz Mihály könyv alap a vizsgához. Igazából bári lehet egy vizsgán. Le kell ülni és megtanulni a szakmát. Ha rendesen akarod csinálni a munkád. Emberekkel fogsz foglalkozni erre is gondolni kell.
2021. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 petraa07 ***** válasza:
A latin nyelv használata és az anatómia alap és elengedhetetlen a szakmában, de sok más is.
2021. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!