Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Valaki tud konkrétumot mondani...

Valaki tud konkrétumot mondani, milyen feltételei vannak ELTE Bárczin az autizmus spektrum pedagógiája szakirány választásának?

Figyelt kérdés
azt mondják ahhoz kell a legjobban tanulni de konkrétumot mégsem írnak sehol. köszönöm előre is!

2021. dec. 15. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Négy egész körüli átlag szokott kelleni hozzá általában az első féléves tárgyakból.

Én is gyógypedre készülök, nemrég tudtam meg egy ismerőstől, többek között ezért hagynám inkább másoddiplomára az autit és elsősorban Miskolcra készülök, ott Pszicho-tanak van.

2021. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Második félév a szakosodás.
2021. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha csak első félévben négyes lennék de utána nem tudnám tartani akkor is maradhatnék a szakon? :)
2021. dec. 16. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, mert az átlag csak a bejutás feltétele, de erről én sem tudok neked biztosat mondani.

Milyen szakirányok érdekelnek?

2021. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Auti szakos vagyok, hihetetlenul szeretem! A tanarok nagyon elismert szakemberek Europa szerte, de maga a szak nem konnyu, a vizsgak meg plane. Sokat kell olvasni es keszulni, mert altalaban a vizsga nagyon gondolkodos, nem bemagolos
2021. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyebkent elso evben van szakosodas, masodik felevben.

Iden azt hiszem 4,4 tanulmanyi atlag kellett nekunk a bekeruleshez, tehat nagyon jo atlag kell hozza. Fenn van az oldalon hany embert vettek fel es mennyi volt az atlaghatar hozza

2021. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!