Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Egyetem mellett ápoló OKJ képzés?

Egyetem mellett ápoló OKJ képzés?

Figyelt kérdés
Jövőre leszek másodéves pszichológia alapszakon és gondolkodom rajta, hogy beiratkozom egy esti tagozatos ápoló okj képzésre. Viszont nem tudom mennyire összeegyeztethető a kettő. Időben még hagyján, elsősorban az ápolói képzés nehézsége érdekelne. Szerintetek mennyire kivitelezhető egymás mellett a 2 képzés?

2022. jan. 3. 22:42
 1/2 anonim válasza:
100%

Szerintem az már nagyon sok lenne. Én ápolónak tanulok nappalin, nem mondom hogy könnyű. Főleg ha najd gyakorlatra kell menni akkor nemtudom hogyan tudnál oda is járni és mellette egyetemre is. Mondjuk az esti képzés nemtudom hogyan műkodik. Kérdezz rá ahol csinálnád hogx a gyakorlat hogyan megy.

Az anyagmennyiség elég sok, azzal lenne probléma úgx gonfolom

2022. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ!
2022. jan. 9. 13:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!