Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet szinészkarriert indítani? Többi lennt.

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, a színész-és filmvilág mindig is érdekelt, a kamera mindkét oldalán szívesen vagyok, de sosem pròbáltam utánajárni, amit bánok nagyon. Elcsodálkozom a filmstúdiókon, és a filmes titkokon, megoldásokon. Csináltam már egy kisfilmet amiben én szerepelek, és én rendeztem. A legkisebb szerepek is érdekelnek, mint pl. extrának lenni, vagy statisztának, pár mp-es screentime-al, vagy ha lenne egy társaság akik rövidfilmeket gyártanak Youtubera, szivesen csatlakoznék szereplö vagy operatörként is. Hova kéne mennem elöször, ha ezt szeretném csinálni?


A komolytalan válaszok mellözését elöre is köszi.


2022. jan. 25. 05:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó kapcsolatokkal..
2022. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magyarországon mindent csak azzal lehet, amit az egyes írt, amivel nem is feltétlenül van baj sajnos/nem sajnos.

Akkor van baj vele, ha átesünk a ló túloldalára és valaki csak azért lesz államtitkár, mert én vagyok a miniszterelnök és a haverom fia.

Az, hogy valaki az alapján szelektál két, egyébként egyenlő képességű ember között, hogy ki ismer, azzal nincs baj, hiszen ismeri és tudja, hogy mire számíthat tőle, ami biztonságot ad.

2022. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!