Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vöröskeresztes közúti elsősegé...

Vöröskeresztes közúti elsősegély vizsgánál mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy ilyen vizsgára (a jogsihoz kell), és oda van írva a helyszín mellé zárójelben, hogy ,,angolul is”.

Ez mit jelent? Választhatok, hogy magyarul vagy angolul vizsgázom, vagy magyarul és angolul is el kell mondanom a tételt? Remélem csak magyarul kell..


Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. jan. 30. 01:47
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha sima B-s jogsira vizsgázol Magyarországon, akkor minden magyarul van. Én is úgy vizsgáztam.
2022. jan. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Ez azért van, mert sok külföldi van Magyarországon, aki nem feltétlenül tud magyarul. Ők angol nyelven is tehetnek vizsgát. Nem minden vizsgahelyen van lehetőség erre, de ott, ahol te vizsgázol, igen.


Ettől függetlenül neked magyarul lesz a vizsga.

2022. jan. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam.:D
2022. jan. 30. 11:38
 4/4 anonim válasza:
Szerintem azt jelentheti, hogy angolul is az a cím.
febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!