Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 39 évesen érdemes még elvégezn...

39 évesen érdemes még elvégezni a kutyakozmetikus tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Most babával vagyok itthon. Gondoltam, kihasználom ezt az időt. Egyébként van biztos, viszonylag jó munkám. Ez csak kiegészítés, hobbi lenne.
2022. márc. 18. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Hobbiból nem végezném el. Akkor inkább valami nívósabb képzést választanék vagy nyelvet tanulnék.
2022. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még kb 25 évet dolgoznod kell, valsz többet, mint amennyit eddig. Miért ne érné meg?
2022. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
39 évesen szerintem még elég fiatal vagy ahhoz, hogy tanfolyamokra menj, új dolgokat tanulj, stb. Szóval ha ez az, amit szeretnél, akkor persze, végezd el.
2022. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első! Milyen nívósabb képzésre gondolsz? Mondanál példát?

A nyelvtanulás kizárva. Utálom, nem is megy, felesleges. A két nyelvvizsgámért is vért izzadtam.

2022. márc. 18. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze!

Én a harmadik egyetemi szakom mellett csináltam, akart a halál pénzt keresni vele, szintén csak hobbi célra kellett. Nem bántam meg, 4 szobacirkálónk van, abból két hosszú szőrű. Ha csak őket tudom szakszerűen ápolni, már megérte. 😅 De támogatok egy menhelyet anyagilag, náluk is be szoktam segíteni felajánlásképp.

2022. márc. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!