Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik a legjobb kézápoló/műkö...

Melyik a legjobb kézápoló/műkörömépítő tanfolyam?

Figyelt kérdés

Eddig a Perfect Nails és Crystal Nails tanfolyamairól olvasgattam. Egyiken van OKJ, OSZJ, másikon nincs. De a másik olcsóbb. Miért olcsóbb? Nem mindent tanítanak meg?


Ha tudnám, melyik éri meg a legjobban, már ma beiratkoznék. Vannak tapasztalataitok?



2022. márc. 25. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Van még pár hely, ahol becsatlakozási lehetőség van OKJ-s csoportokba, de maga az okj megszűnt, a helyét az OSZJ vette át. Sok minden változott, az új rendszerben már csak érettségivel kezdheted el, de a tananyag és a képzési idő is más/több.

A Crystalnál úgy tudom csak VTCT képzés van, ami ugyan (elvileg) bővebb tudást ad, de drágább a képzés és a bizi honosítása is plusz kiadás, hogy dolgozhass vele itthon. (Azért írom, hogy elvileg, mert személyes tapasztalatom nincs vele.)

Nekem okj-s bizim van, annak a tananyaga a mai trendekhez képest elavult, mindenképp kell utána egy alap továbbképzés is( bár olyan gyorsan jönnek az új technikák, hogy az egyébként is folyamatosan szükséges, későbbiekben akár online). Az a suli már megszűnt, a mesterem most a PN-nél oktat egyébként.

Az első oszj-sek talán mostanában fognak kirepülni, fb csoportokban érdemes kérdezni, hogy milyen a tananyag, a vizsga stb.

Neten fent vannak a vizsgakérdések, azokat nézd át!

Igazából ez tőled függ, hogy melyik jó neked..most kezded nulláról a körmözést?

2022. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Sikerült tanfolyamot találnod?Hogy oldottad meg a modelleket?

Melyik képzésre mentél?

Melyik körmös céghez vagy esetleg egy külsőssel oldottad meg?

Hány modell kellett a vizsgádra? Neked kellett őket beszervezned vagy esetleg biztosították a képzés során? Voltak esetleg rejtett költségek (tehát a tanfolyami díjon kívül hány vizsgadíj volt vagy hogy volt-e az eszközöknek különdíja)?

Egy teljes "képet" tudnál adni nekem az egészről? (Most vágnék bele)

nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!