Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Akkor is vissza kell fizetnem...

Akkor is vissza kell fizetnem a pénzt, ha nem tudom elvégezni az államilag támogatott okj-s tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Egy 4 hónapos képzésről van szó, amiből már lassan 2 hónap eltelt. Az oktató azt mondta, hogy a végén feleltet meg tesztet írat, hogy ki hogy tudja. Aki nem tudja, azt nem engedi vizsgázni. Aláírtunk egy szerződést, hogy aki otthagyja a tanfolyamot annak vissza kell fizetnie 185 ezret. Ha mondjuk engem meghúz a tanár úgymond, akkor is vissza kellene fizetnem?

Mert akkor már most elkezdek spórolni



2022. márc. 25. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen.


(De 185 helyett, nem lenne olcsóbb 50 a tanának?)

2022. márc. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez hogy működik? Ki fizette ki azt a 185-öt?
2022. márc. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az álam fizette ki a 185-t.

Hát de 50 a tanárnak, 50 a vizsgabiztosoknak, írásbelire szóbelire. Ugyan ott vagyok.

Csak azért kell a papír, mert ebben a szakmában dolgozom. De ha így halad lemondhatok a munkahelyről is meg a pénzemről is papír nélkül..

Olyan sok felesleges hülyeséget kell megtanulni, hogy az nem igaz. Egyszerűen nekem ez nem megy a fejembe. Nem is használjuk a 90%át…

2022. márc. 26. 09:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100=185, igaz? Matekot se tanultál, mert nem is kell soha használni.
2022. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 arra nem gondoltál, hogy nem írt le minden tételt?
2022. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Gondolom a portásnak is csúsztat már egy tízest ha olyan jó napja van.
2022. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na látod, azzal már ki is jöhet.
2022. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Melyik suli ez?

Annyira ismerős ez a sztori,és a vizsga rendszere..

2022. márc. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szolnoki szakképzési centrum csinálja
2022. márc. 28. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!