Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vadásztanfolyam mennyire nehéz?

Vadásztanfolyam mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Online vagy gyorsított jelenléti oktatáson érdemesebb részt venni? Mennyire hosszú a tananyag? Azt hallottam nagyon vaskos és rohadt nehéz
2022. ápr. 4. 12:59
 1/8 anonim válasza:

A személyeset javaslom, így tudsz kérdezni élőben, és a ... boríték is szóba kerülhet.


Én kerek - perec elmondtam, hogy az életbe nem megyek az erdőbe, csak a fegyvertartási miatt kell, mert egyszerűbb beíratni rá, mint sportra.

2022. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Írtam privátot
2022. ápr. 4. 14:39
 3/8 anonim válasza:

5 éve volt. A "költségekre" ment a pénz.

Orvosiból van egyrészt házidoki (Van aki laborba is küld! Sőt, akár olyan alvásvizsgálatra is!!!), majd jön a pszicho.

2022. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Milyen költségek? Vagy költségek néven volt a lefizetés?


Házidokim az bármit felír vagy bármilyen papírt ad. Ő küld pszichológiai vizsgálatra is? Szóval államilag ellenőrzött módon kapom a pszichológust, vagy ha jó a háziorvosom, akkor elküld olyanhoz, akivel ledumálható, hogy sima legyen?

2022. ápr. 4. 15:42
 5/8 anonim válasza:

4.-re.


A kenőpénz illegális, én nem írtam olyat! Ez olyanokra ment, hogy pia a vizsgabiztosnak, meg kávé, meg fénymásolás,...


A házidoki küld, de magadtól is kereshetsz dilidokit. Minden esetben fizetős!

2022. ápr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A pia a vizsgabiztosnak, mi ha nem kenőpénz? :D vagy te itt most ilyen burkoltan mondod ezeket, ironikusan?
2022. ápr. 4. 16:12
 7/8 anonim válasza:

6.-ra.


Ja...akkor az is "kenés", mikor a suliban a szülők, az érettségi bizottságnak összedobják kávéra, pogácsára, virágra?

2022. ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aha, mert a kettő teljesen ugyanaz nem :D? De az is egy baromság. Minek vigyek neki pálinkát, hogyha tényleg a tudás alapján értékel? Akkor ha nem viszek, semmit nem befolyásol az nem?
2022. ápr. 4. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!