Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Gitáros tanfolyam lehetőségek...

Gitáros tanfolyam lehetőségek vannak délutáni-esti időpontokban felnőttek számára?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam, hogy mennyire szeretnék megtanulni az egyetem után mélyebb tudással zenélni, akkor is, ha csak hobbi maradna számomra egy-két nagyobb céllal. Léteznek olyan nem feltétlenül klasszikus gitárra épülő gitáros tanfolyamok, amelyekre munka után is be lehetne járnom tanulni?

Gondolom mindenki azt mondaná, hogy miért nem magántanárhoz megyek? Én kicsit úgy érzem (gondolom), hogy az ilyen iskolák sokkal inkább rendelkeznek egy tanmenettel, és jobb lehetőséget adnak az elmélet és a gyakorlat elsajátítására is. Na meg van egy sejtésem, hogy talán olcsóbbak, mint a magánórákat vállalók. Viszont nem igazán tudom, hogy vannak-e ilyenek felnőttek számára és hogy milyen árban lehetnek ezek. Esetleg valakinek van ilyenről információja, tapasztalata? :)



#tanfolyam #zeneoktatás #Gitár kurzus
2022. ápr. 22. 15:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!