Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Magister Universitas kémia...

A Magister Universitas kémia emelt sz. előkészítő tanfolyam milyen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2022. máj. 9. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne 🙈
2022. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia,

Én jelenleg a biokemonline és Magiszter között vacilálok, igazából azt szeretném válsztani ami valamilyen kinyomtatható anyagot is ad mert csak a képernyőről tanulni hát nekem elég nehéz....

2022. júl. 11. 10:40
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok! Én a biokemonline kémia tanfolyamát kezdtem el és eddig csak jót tudok mondani róla :)

Kinyomtatható jegyzetet nem ad, a videókban viszont mindent elmond és leír, a témakörönkénti házi feladatok része a saját jegyzet írása. Így hosszabb ideig tart, de szerintem megéri kézzel írott jegyzeteket írni, mert úgy pont olyan ahogy nekem jó.

Az anyag érthetőbb sokkal a tankönyveknél és minden feladat típus megoldását részletesen kifejti, szerintem megéri:)

2022. júl. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!