Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen fegyvervizsgán az...

Milyen fegyvervizsgán az írásbeli?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van írásbeli, szóbeli, meg gyakorlat, de az írásbeli milyen? Feleletvàlasztós, vagy kifejtős kérdések vannak?

Kombinált vizsgára jelentkeztem, és mit ne mondjak, nem túl egyszerű a tananyag, és kicsit beparàztam. Tanultam már meg sok mindent, van több szakmám is, de egyelőre csak lesek néhány résznél.


2022. máj. 25. 20:24
 1/2 Sonderkraftfahrzeug válasza:
Nehéz.Feleletválasztós.
2022. okt. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Feleletvàlasztós volt, de lazán meg is lett. Nem volt para. Szóbelin próbálták szivatni az embereket, azon sokan meg is buktak, mert belekérdeztek, de amúgy végül is nekem meglett, az a lényeg.

Három válasz közül kellett mindig egyet jelölni, és maximum két hibát lehetett véteni.

Ha valaki olvassa a kérdést ne féljen tőle! Olvassa át alaposan az anyagot párszor, és menni fog minden. :) Én előző két este kezdtem el tanulni. De volt olyan is, aki azt állította, hogy csak előző nap tanult.

2022. okt. 29. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!