Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Acélkockára fog valaki menni...

Acélkockára fog valaki menni közületek?

Figyelt kérdés

Nagyon kevesen voltak alkalmasságin is, és ezért szeretnék pár leendő bajtársat megismerni. Ki fog menni a képzésre? :D

Ez természetesen a 22/23-as tanfolyam lenne, ebben az évben. Nyáron lenne a bevonulás is.



2022. jún. 9. 18:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy adott időponton, amikor alkalmasságit csináltam: keményen ketten voltunk akik acélkockára jelentkeztek. Többiek, mind állományban lévő tartalékos/szerződéses katonák voltak. Miért lennék "hül ye"?
2022. jún. 9. 18:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Téged is várlak szeretettel
2022. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is idén jelentkeztem. Mi voltunk 30an kb. Abból volt NKE-s meg már hivatásos állományban lévő is. kb 10-15 volt csak az Acélkockás. Úgy tudom hogy el vannak osztva és egész április/május/június ezzel telik nekik hogy jönnek az embereket szóval elég sok csoport van. Irj egy privátot, ha gondolod. Pár embert találtam már itt gyik-on aki idén kezd, össze dobhatnánk előre egy messenger csoportot. :D
2022. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! En is jelentkeztem, orulnek nehany ismerosnek:)
2022. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!