Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyi idő telt el a sikeres...

Mennyi idő telt el a sikeres KRESZ vizsga, és sikeres forgalmi vizsga között?

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 17:28
A kérdező szavazást indított:
<2 hónap
3 hónap
4 hónap
5 hónap
6-8 hónap
9-12 hónap
1-1,5 év
>1,5 év
Két év (még belefértem a két éves határidőbe)
Két évnél több (újra meg kellett csinálnom a KRESZ vizsgát)
21 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:

Az mennyire normális, hogy tavaly áprilisban kezdtem, 1 hónapra rá elsőre sikerült is a KRESZ vizsgám, ennek ellenére csak idén február végén tudtam elkezdeni vezetni. (Elsősegély vizsga nem kellett, mert van egészségügyi végzettségem).

Az autósiskola, ahova jártam még most is havonta indít tanfolyamokat úgy, hogy még azokat sem tudja fogadni, akik már fél éve levizsgáztak KRESZBŐL. Kezdetben a szerződésben az állt, hogy 5000ft az óradíj, de mire sorra kerültem 7000ft lett, így annyit kell fizetnem. (A szerződésben le van írva, hogy a változás jogát fenttartják)

2022. júl. 5. 19:46
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyi lemaradt, hogy Július végére van vizsgaidőpont (ami még az első próbálkozás lesz)
2022. júl. 5. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2 év és 11 nap. A Covid miatt kaptam haladékot, úgyhogy nem kellett megismételnem semmit.
2022. júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Amit írsz, nem normális, mégis általános sajnos. Én 60 óra után mentem először vizsgázni, ez 30 alkalom, és 1 év 7 hónap alatt sikerült összehozni. Az oktató havi egy alkalmat adott. A bukás után váltottam, az új helyre mehettem stabilan heti 2x, így másodszorra már meglett.
2022. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mik ezek a hosszú futamidök ide csak pancserek járnak? A kresz egy vicc letöltöttem netröl a kérdéseket meg a válaszokat, megmondtam az oktatomnak hogy nem fogom az értékes idömet ilyen hülyeségre pazarolni hogy kreszt hallgassak ezért beirt a jelenlétibe, elsöre meglett a kresz vizsga. 30 alkalmat kellett volna hivatalosan vezetni, megmondtam az oktatonak papirozza le a 30 órát és kifizetem de ebböl max 10 et vagyok hajlando vezetni mert van fontosabb meg jobb dolgom is minthogy kocsikázzak meg várost nézzek. Vizsgán odacsusztattam a vb-nek a boritékot elsöre meglett a forgalmi vizsga, kb másfél hónap volt az elejétöl a végéig a jogsi ;)
2022. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5- Ebből nekem az jön le, hogy aki becsületesen megtanulja a KRESZ-t, levizsgázik, ezután becsületesen levezeti a 30 (+x) órát, szintén becsületesen borítékok nélkül elmegy vizsgázni, azt megbuktatják apró hibákért is, de aki hajlamos a becsületlenségre, azt azonnal át is engedik. Ez hatalmas szemétség. Valahogy ki kellene szűrni a korrupcióra hajlamos vizsgabiztosokat.

Nem is értem, hogy egy vizsgabiztos hogy meri a nevét adni ilyen jogosítványhoz...

2022. júl. 7. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Jajj de örülünk neki. Majd ha az "értékes idődet" baleset okozására szánod, mert te ennyire laza csávó vagy, akkor légyszi mást ne vigyél magaddal a sírba. Ostoba barom.
2022. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Többek között ilyen emberek miatt sem vezetek... Kb kétszer vezettem a 17 év alatt.


Egy év múlva kezdtem a vezetést a sikeres kresz után , mert akkor ****tam az egészbe, csak úgy voltam vele, hogy na jó, ha már elkezdtem...

2022. szept. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!