Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Sikerülni fog a kresz vizsga...

Sikerülni fog a kresz vizsga ilyen átlaggal? Etianhoz hasonló a vizsga?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1,5 héten 85 alkalommal csináltam meg a próbavizsgát ahogy munka után időm engedte. 79 sikeres 6 bukta. A 79 sikeres közül kb 50 próbálkozás 70 pont feletti. A 6 buktából 2 ma történt, holnap vizsgázom.


Hasonlóak a kérdések a vizsgán mint az Etitanon?

Ma belefutottam jópár olyan képesbe ami eddig nem volt.



2022. júl. 10. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Ugyanazok a kérdések, mint az E-titanon. Nyilván függ attól is, mit hoz ki belőled a vizsgahelyzet, de ezzel az átlaggal át kéne menned élesben is. Ma még gyakorolj egy kicsit.

Nekem úgy lett 100 százlékos a vizsgám, hogy előtte itthoni gyakorláskor soha nem jött össze a max.pontszám.

2022. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is az E-Titanon tanulok KRESZ-t, azt mondták 1500-2000 kérdés van a rendszerben. Ugyanazt a kérdést fogják kiadni, mint ami az E-Titanon van. Csak nem az ottani dolgozók állítják össze a kérdést, hanem a rendszer.
2022. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csináld meg a próbavizsgàt jó sokszor, és sikerülni fog az éles is. KRESZ-en csak az bukik, akinek az IQ-ja tényleg max kettő.
2022. júl. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!