Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van lehetőség ma Magyarországo...

Van lehetőség ma Magyarországon villanyszerelő tanfolyamot elvégezni úgy, hogy csak hètvègèn van oktatás?

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán, de az biztos, hogy csak fizetős képzésben. Állami fenntartású középiskolákban nem tanítanak hétvégén.
2022. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez egyértelmű is volt nekem hogy csak fizetős kèpzèsben, találtam is azóta, de érdekes módon csak 25 evés korig lehet igénybe venni. Ezt nem is értem.
2022. aug. 16. 05:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az a szakma amit hétvégente el lehet sajátítani. Intenzív 3 év nappali szakmai képzés és utána pár év gyakorlat tapasztalt szerelők mellett, addig sajnos szívás.
2022. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, ahogy #3-as leírta. Eleve 3 év gyakorlat után tudsz csak jelentkezni VBF vizsgára, amire egyébként szükséged lenne, ha egyedül akarsz dolgozni vállalkozóként, mert minden létesítés után jegyzőkönyvezni kell amit csak VBF írhat alá.
2022. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom elképzelni esetleg ha van egy rokon szakmád, például: elektro technikus akkor esetleg hétvégénte működhet egy ilyen át képzés. Amúgy egy zsák utca...bocsi.
2022. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szomorúan olvasom, de érthető és jogos. Köszönöm!
2022. aug. 17. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!