Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Keresetpótló juttatást igényel...

Juhaszjani88 kérdése:

Keresetpótló juttatást igényelni kell?

Figyelt kérdés
Igényelni kell a keresetpótló juttatást, ha egy munkaügyi által hirdetett képzésre megy az ember? Mert amikor voltam jelentkezni egy szóval se említették, hogy létezik ilyen juttatás, csak egy ismerőstől hallottam. Most mikor votlam írásbeli teszten, akkor meg említették, hogy nem mondanak semmti a juttatásokról mert mindenki tud mindent. Most a szóbelin meg említették, hogy ha nem lesz juttatás hogy fogom eltartani magam. Nem értem, ezt most akkor igényelni kellett volna akkor amikor jelentkezek a képzésre? vagy ez ha bejutok a képzésre vele együtt járni fog?
2010. szept. 24. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejutsz, képzési szerződést kell aláírni, és abban van ez is, hogy mennyit fizetnek, meg mi jár még a képzés alatt (90%-os közlekedési támogatás, ha be kell járnod a képzésre más városba mint ahol laksz)
2010. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk alapból mondták,és a papírokat is eszerint állították össze,a keresetpótló juttatás igénylő lappal.Az már más dolog,hogy nekem nem jár,mivel előtte rendelkezési állási támogatást kaptam,és azt kapok a tanfolyam időtartama alatt is.
2010. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!