Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ezeket a képzéseket érdemes...

Ezeket a képzéseket érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
[link]
2022. szept. 14. 04:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Most mondanám, hogy mindez fent van a youtube-on, ami tényállás, és hogy gyakorolj / tanulj otthon magadnak, ami egy jó tanács, de mivel én is beiratkoztam önfejlesztés mellett egyetemre inkább 🫢 ezért inkább azt mondom: kinek milyen módszer fekszik jobban. Ha nem elég motiváló videókat nézni otthon, akkor lehet, hogy neked ez a jó módszer. Ha jó az oktató, akkor összerak mindent, amire szükséged lehet, és egy kompakt képzést kapsz. Hogy ez konkrétan milyen, nem tudom, de amúgy szimpatikus fejük van.
2022. szept. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És akit teljesen analfabéta és azt se tudja hogy milyen kulcsszóra keressen rá annak mit javasolsz?


Gondolom azzal egyetértesz hogy inkább sörözzem el az árát és tanuljam meg ingyen YouTuberól?

2022. szept. 14. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Most olyan válaszokat vársz, hogy "ez az, kezdd el! Legjobb ötlet a világon belevágni"? Ilyet itt senki nem fog írni neked.

Viszont én is azt mondom, hogy szerintem nem érdemes ezeket megcsinálni. Ha nagyon érdekel fizesd akkor ki, próbáld ki milyen, és lehet bejön. Lehet neked tetszeni fog, és ki fogsz fizetni még többet.

De már van ezekhez szakirodalom, videós segédlet, stb. Bár nem mindenkinek van motivációja egyedül tanulni/általában nekem sincs, azért írom/, és lehet gördülékenyebb pont ezért egy tanfolyam. Csak mindig jól meg kell nézni milyen az az adott tanfolyam. Nehogy kókler cég legyen véletlen.

Nagybátyjàm belevàgott egy videojátékfejlesztő tanfolyamba egyetem mellett/gépészmérnöknek tanult, tehàt még csak nem is informatika szakos volt/, és mióta elvégezte home officeban dolgozik, mint informatikus. Videójàtékokhoz készít dolgokat. Érdekes a munkája sok ember számára. Ő jó tanfolyamot talált, tehát el is tudott azzal a végzettséggel helyezkedni. Tehát vannak jó sulik, ahol jó oktatást kapsz, stabil alapot/valahol attól még többet is/, csak jól szét kell nézni.

Az, hogy ez az iskola milyen, nem tudom. Nekem személyes tapasztalatom nincs velük, de hátha jön olyan, aki azt írja majd, hogy van.

2022. szept. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!