Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogy néz ki egy munkavédelmi...

Hogy néz ki egy munkavédelmi előadó képzés? Milyen témaköröket érint a tananyag, illetve mennyire műszaki jellegű? A gyakorlati oktatás miből áll?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném elvégezni a munkavédelmi előadó képzést (online, felnőttkézpés keretein belül). Az utóbbi időben eléggé elkezdett érdekelni ez a szakirány és kíváncsi lennék, hogy hogyan is néz ki egy ilyen képzés? Illetőleg szerintetek "piacképes" szakma?

2022. szept. 21. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tűzvédelmi nélkül nem ér sokat. Amúgy kb 80 százaléka építőiparról szól, ha máshol akarsz elhelyezkedni tök használhatatlan. Én hobbiból megcsináltam mindkettőt, mert szakmérnökin gondolkodtam.
2022. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Egyébként nehéz volt?

2022. szept. 21. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Ezek az OKJ-k nem nehezek.
2022. szept. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!