Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Többszöri sikertelen vizsga...

Santinno kérdése:

Többszöri sikertelen vizsga (városi) után, mitt ajánlott? Oktató csere? Vagy iskola csere? (a negatív válaszokra nem vagyok kíváncsi köszönöm )

Figyelt kérdés
2022. szept. 22. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt kérdezte, hogy ki hibás, hanem azt, hogy mit csináljon.

Persze, lecserélhetsz ilyenkor bármit.

De azt ugye tudod, hogy mikor mit rontottál el?

Mert elsősorban ezzel kell foglalkozni.

2022. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én oktatóm azt az elvet vallja, hogy ha két alkalommal bukás van, akkor váltson a tanuló oktatót.

Iskolát csak akkor érdemes váltani, ha a mostaninál nagyon sokára kerülnél új oktatóhoz. Azért itt már van valamennyi ismereted az adott városról, ahol amúgy is a vizsgaútvonalak vannak.

2022. szept. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Először meg kell tanulni vezetni és utána kell elmenni vizsgázni.

Ha nem tudsz vezetni, akkor nem oktatót kell cserélni vagy iskolát, hanem venni még 10 órát vagy még 20-at. Nem negatív ez a válasz, hanem őszinte.

2022. szept. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni hanyszor buktál, mik voltak a hibák. Mert ha azert buksz mert pl: gyorsan mész, nem indexelsz, azert te vagy a hibás, és felesleges oktatót cserélni, csak oda kéne figyelni. De ha pl: vettél mar 50 órát és eddig csak 5x parkoltatok ennek okan nem tudod megcsinalni a parkolast az oktatót kell leváltani.
2022. szept. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én cserélném az oktatott (lélektani okból is, ne emlékeztessen a kudarcaimra) és nagyon sokat gyakorolnék, majd KIPIHENTEN mennék el a vizsgára-ez is fontos!
2022. szept. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
jav: cserélném az oktatót
2022. szept. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hibákat vétettél?

Hol vizsgáztál? Egy ismerősöm Pesten megbukott kétszer. Ott járt egyetemre. Fertődön lakott, aztán átkérte magát oda, elsőre átment. Pest a legnehezebb város, egy kisváros sokkal egyszerűbb. De másik kisvárosból másik kisvárosba nem látom értelmét átmenni, hiszen, ahogy írta már valaki, legalább az útvonalakat már ismered.

2022. szept. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Iskolát váltottam ilyen esetben, és oktatót is nyilván. Bejött. Én is ezt tanácsolom.
2022. szept. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

A feleségem négyszer bukott meg ugyanazzal az oktatóval. Utána váltott az iskolán belül oktatót és ötödikre hibavonal nélkül(!) levizsgázott.

Ebből okulva én rögtön ezt az oktatót választottam és elsőre sikerült a forgalmi vizsgám, mert a mester nagyon jól felkészített.


Mindenféleképp cserélj oktatót.

2022. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!