Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Minek csinálnak ingyenes...

Minek csinálnak ingyenes vagyonőr tanfolyamot ha olyan időpontra meg helyre teszik ahova be se lehet járni?

Figyelt kérdés
Én vidékről jártam volna be de ilyen időpontok vannak hogy 15-19 ig. Na most egy olyan iskolában tartják ami a város olyan kihalt részén van hogy be se tudok járni. Konkrétan végeznék este hétkor de nincs helyi járat ami kivinne a vasútra, gyalog nem érnék ki. A busz pàlyàról meg eltörölték a 19 30 as buszt. Azt sem értem aki helyi lakos az hogy megy vissza az otthonába arról az isten háta mögötti helyről ahol már este 7 után nem jön helyi járat illetve jön de csak 20 30 kor. Szóval miért nem lehet emberi időpontra tenni? Mivel a szakképzési centrum szervezte bármelyik középiskolàban tarthatnà a képzést, erre pont az isten háta mögötti iskolában kell. Most el kell mennem fizetősre mert én akkor is őr akarok lenni. Érdekes oda csak hetente egyszer kell menni azt is délelőtt így ott a bejárás nem gond. Érdekes... Úgy fel idegesítenek ezek.

2022. okt. 23. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

SOK embernek meg ez a jó, mert napközben melózik suliban van, családja van.

SOK ember kocsival jár.


Én imádok lőni, szívesen mennék Crish Costa szemináriumaira, de rohadjon meg, csak az USA-ban csinálja, hogy velem kib@Xon. Nem?

2022. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Mit rinyálsz, lófax költsége van. Egyetemen egy félèv 300 + ezer, amiből legjobb esetben is 7 van. Persze ha hülye vagy hogy hozd a kredit+átlagot. A vagyonőr szakma egy igazi semmire sem való szakma, dolgozhatsz majd xaréhúgyé inkább tanulj egy értelmes szakmát, vagy ha nem vagy full sötét agyilag akkor egyetem műszaki/infós irányban
2022. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Ja neked nem sok 150 ezer forint oké, de sajnos nekem igen.
2022. okt. 23. 12:17
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
2 szakma ingyenes minden magyar állampolgárnak 😘 Mondom szakma, nem ilyen alibi xar mint a vagyonőri
2022. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen de azok sok éves szakmák amikre te gondolsz. Nekem most kell papír meg munka!!!
2022. okt. 23. 19:03
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem 3 év múlva
2022. okt. 23. 19:03
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Elmész dolgozni és mellette estin tanulsz. Mit gondolsz más hogy csinálja felnőttként? Sült galambot várod hogy a szádba repüljön?
2022. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezeknek az esti tagozat azt jelenti hogy 13 órakor kezdődik a tanítás. Ezt milyen munkahely nézi el szerinted????
2022. okt. 23. 19:40
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Elég ha 5 kor beesel, ha egyetemre jársz ott meg be se kell járni, ha megbuksz egyéni probléma. Mindig csak a kifogás, ezért tartasz ott ahol. Én 2 munka mellett tudok mérnöki karra készülni, te még egy xaros szakmát nem tudsz elvégezni, akkor vajon hol a hiba?? Adjak egy tükröt?
2022. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!