Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen okj tanfolyam elvégzésé...

Milyen okj tanfolyam elvégzéséhez nem kell az érettségi ?

Figyelt kérdés
2022. nov. 25. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alapfokú képzésekhez 8 általános elég, pl. hegesztő. Meg van olyan, amihez 10. befejezett éfolyam is elég, de nem tudom, ez releváns-e.
2022. nov. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ, szépség iparág érdekelne

Tegnap ki derült hogy körmös nem lehetek mert érettségihez kötött, és kicsit el szomorodtam

Azért lennék kiváncsi hogy esetleg más képzés van-e amihez nem kell érettségi

2022. nov. 25. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

2.-ra.


MI VAN??????????????????????????????


Félre ne érts! Nem hazugozlak, de egyszerűen nem tudom elhinni, hogy egy "körmös" érettségis meló.

Akiket én látok körmözni, TISZTELET A KIVÉTELNEK!, azokból még azt sem nézem ki, hogy egy X-et tud írni a neve helyett.

2022. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Off, de miért nem akarsz érettségit? Ha estin megcsinálod 2 év alatt megvan. Utána sokkal több lehetőséged lenne, akár körmözhetsz is.
2022. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3/ tényleg utána néztem utána kérdeztem itt gyakorin is

Egy éve hozták be ezt a törvényt :,(


4/ nem érzem magam elég okosnak hozzá

És 2 helyen dolgozok így is úgy érzem az már nem férne bele :,(


De nem akarok öröké 2 helyen dolgozni fejlődni szeretnék

Ha lenne 1 éves érettségi ami fizetős azt szívesen meg csinálnám és minden energiám és pénzem bele fektetném

De egyenlőre ilyet még nem találtam

2022. nov. 25. 13:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia tegnap írtam hogy nem kell hozzá érettségi az unokatesóm és a keresztanyám érettségi nélkül tették le Fehérváron
2022. nov. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia. Meg kerdezhetem mikor tettek le? Tovább érdeklődtem és úgy tudom szeptemberben hoztak meg ezt a törvényt
2022. dec. 1. 02:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Idén vagy tavaly
2022. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!