Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyi időbe telik mire...

Mennyi időbe telik mire megszerzem a jogsit 0 bukással?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy
2023. jan. 6. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
10 év
2023. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Onnantól hogy elkezded a vezetést, 2 hónap alatt le lehet tudni. Veszel heti 2x2 órát az bő másfél hónap, a vizsgára meg kapsz 1-2 hét alatt időpontot. Persze ehhez nem csak az kell hogy ne bukj, hanem hogy tudj heti 2x2 órát venni (nyilván ez oktatófüggő), illetve hogy gyorsan kapj vizsgaidőpontot (ez földrajzi hely függvényében nagyon változó).
2023. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ, tőled is. Mennyit tudsz menni vezetni, milyen gyorsan tudod átrágni magad a kreszen stb.

Az elsősegélyt már akár most is leteheted, kezdhetsz azzal, az nincs semmilyen időponthoz kötve, csak anélkül nem adják ki a jogsidat. Viszont a kresz az ugye muszáj (nyilván), kötelező valamilyen oktatáson is részt venni, vagy személyesen vagy online, utána jelentkezned kell vizsgára, sikeresen teljesíteni, ehhez ugye rendesen meg kell tanulni és begyakorolni a kreszt, ha azt akarod, tutira meglegyen elsőre. Utána mehetsz vezetni, minimum 30 óra, ha heti 2x2 órára mész, akkor kb 2 hónapot kell rászámolni.


Én szeptember elején kezdtem az egészet, október végére teljesítettem a kreszt (online csináltam), november közepén mehettem vizsgázni, elsőre sikerült. Most az elsősegélyt tanulom, legközelebb abból megyek vizsgázni, vezetni csak tavasszal tudok elkezdeni, ha minden jól megy, nyárra meglesz a jogsi, de ha szerencsém van, akár májusban is meglehet.

Szerintem azért minimum fél évvel nem árt számolni.

2023. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kresz nagyjából 1-2 hónap, vezetés nekem kb 4 hónap volt (heti 1-2x2 óra) 2-3 hét kihagyással közben. Azzal számolj, hogy a vezetéshez Budapesten alsó hangon 1 hónapos várólista van.
2023. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Baranyaban 2 honapot vartam a vezetesre vizsga utan. Kresz vizsgara is 1 honap volt a varolista.
2023. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!