Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyi egy nem túlárazott...

Mennyi egy nem túlárazott helyen a az gyakorlati vezetés óradíj? Illetve milyen autósiskolát ajánlanátok Budapesen és Szentendre környékén?

Figyelt kérdés
Most kezdeném a jogsit és kíváncsi vagyok, hogy milyen ár lenne a reális és mi a lehúzás.

2023. jan. 9. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben fizettem előre ki az egészet, akkor 7500 volt. Azóta nálunk is emeltek 9500-ra. Az én autós sulimat azért nem ajánlom mert vidék, viszont viszonyítani gondolom tudsz ehhez képest. Pesten feltételezem drágább, de nálunk ez a 9500 a legolcsóbb a megyében.. Tehát ha ilyen árban találsz valamit, akkor nagyon nem lőhetsz mellé.
2023. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10 ezer óránként reális.
2023. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk Októberben még 9.900 Ft volt, szerencsére előre kifizettem az egészet. Most 10.900 Ft lett.
2023. jan. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pecsen 7800+8600 kozott megy es ezt is baromira sokkaljuk.
2023. jan. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokalljuk*
2023. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mennyire jön így ki a teljes jogsi?...



Vicc az egész.. 😅😥

2023. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 350-450 ezer ha elsőre átmész mindenből. Ebben nincs benne az elsősegély tanfolyam és a vizsgadíj, valamint az orvosi alkalmassági.


Alaphangon csak egy online link amin a KRESZ-t tanulod legalább 65 ezer... Ami semmi plusz munkát nem jelent az iskolának mert már tantermi oktatás sincs. Egy email nekik az egész.


Viszont hozzá kell tenni, hogy az átlag óraszám amivel manapság átmennek a tanulók az 60 óra felett van.. Nagyon ritka 30 órával átmenni. Ismerek olyat illetve az oktatóm is mondta, hogy sokszor hiába nem hibázik a tanuló, 30 órával akkor sem engednek át, csak azért, mert.

(Hivatalos adatokat tudsz nézni minden iskolától a neten, oda menj ahol a legkevesebbel mennek át).

Sokszor a plusz óra többe is kerül, tehát ha nincs majdnem 1 millió a számládon feleslegesen, addig nem is érdemes elkezdeni. Meg az sem árt ha felkészülsz arra, hogy lazán elhúzódhat 1 évig is az egész, sőt.

2023. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7. Tökre jó, hogy régen nem volt divat ekkorát kaszálni a diákoknak.


Már azon gondolkodom, európai tagállamban jobban megérheti letenni, ahol magyarul is beszélnek ugyanúgy. (Felvidék, stb.)

2023. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 Nagyon megy a mocskosság. Nekem például utólag kifizettették a különbözetet, mert hiába fizettem ki mindent előre, már drágább a benzin...


Nem csak felvidéken, de kb ott tartunk hogy Nyugaton is olcsóbb a jogosítványt megcsinálni, kb bárhol. Ha az ottani fizetéseket nézzük akkor pláne.

2023. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9. Igen, sajnos teljesen átérzem ezt. Anyukám letette az autót, pedig 12 éves kora óta vezet, nagy gyakorlata is van, stb.


Mi már azon gondolkodunk, hogy csinálunk egy "Life Resetet" , a "szar Nyugaton"..

2023. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!