Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » MCC Középiskolás Program...

MCC Középiskolás Program kérdések?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam meg az emailt, hogy felvettek, és küldtek egy halom tájékoztatót, de pár dolog így is ködös maradt. Ha van itt KP-s, vagy akárki aki ismeri a programot, megsegítene? :')

A klubb délutánok fakultatívak? Az megvan, hogy 2 KP szombatra menni *kell* ahhoz, hogy sikeresnek legyen nyilvánítva a képzés, de a klubb délutánokkal mi a helyzet? A KP szombatokon végig ott kell lenni nyitástól zárásig, vagy elég ha elmegyek, részt veszek azon ami tetszik, aztán ennyi? Ilyenkor a részvételt hogyan tartják nyilván? A bejáratnál bediktálom a nevem, és ők leírják hogy oké, elmentem? A közösség mennyire van erőltetve? Nem vagyok egy társasági ember, úgyhogy őrülnék ha egymagamban nyugodtan el tudnám végezni a kurzust.



2023. jan. 24. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
39%
Ez az mcc egy fideszes káderképző, a kp-nak sincs sok értelme szerintem, egy kurzusba belekezdtem, de nem adott sok pluszt
2023. jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!