Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van olyan tanfolyam, ahol...

Van olyan tanfolyam, ahol megtanulhatom a lakásfelújításhoz nekem szükséges dolgokat anélkül, hogy a teljes szakmákat kitanuljam?

Figyelt kérdés

Példának fokáért, hogy egy csempe feltörés-laminált padló lerakást és lekezelést, a gépek használatát meg tudjam tanulni ahelyett, hogy egy komplett burkolóit végeznék. Vagy ahol megtanulom, hogyan kell lekezelni és festeni a falat a tapétázás és egyéb tudás nélkül.

Vagy ezek annyira komplex tudások, hogy a teljes szakma elvégzése nélkül nem lennék képes minőségben megcsinálni magamnak azt és úgy ahogy szeretném?


2023. jan. 27. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha lenne, akkor a szakik éhen halnának végül, így nem lesz ilyen! :)


De olyat már láttam, aki totál kezdőként youtube videókból sajátított el szakmát a gyakorlatban!

2023. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én annyi tudást magamra szedtem hogy egy házat is fel tudnék építeni egyedül. De rengeteg munka van ekkora tudás mögött. Persze ami nagyon érdekelt abból tettem technikus végzettséget, egy valamiből utána mentem tovább egyetemre. Az iskola nagyrészt elméleti tudást ad, persze az is fontos, de a gyakorlati tudás fontosabb, főleg egy szakmánál. A saját házamon/házakban minden szakmunkát, és mérnöki munka egy részét is én végeztem. Sok sok idő egy ilyen szintre eljutni de nem lehetetlen, szóval hajra
2023. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1: nem igazán, mert sokan félnek tőle, vagy biztonságosabbnak érzik kiadni olyannak, aki ez a szakmája. De ugye vannak és voltak mindig is a csináld maga apukák.
2023. jan. 28. 08:35
 4/4 anonim válasza:
Vannak nagyon hasznos videók, tanfolyamot nem igazán tudok mondani
nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!