Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Zsonglőr képzés hol van?

Zsonglőr képzés hol van?

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha veszel valamelyik sportboltban 3 teniszlabdát, és a YouTube előtt gyakorolsz. Elvégezheted persze az artistaképzőt is, de ha csak a zsonglőrködés a cél, az kicsit overkill lenne.
2023. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát először is rengeteg idő rengeteg gyakorlás kell hozzá, aztán jó fizikum is. Nekem először majd leszakadtak a karjaim, és lihegtem mint a kutya annyira lefárasztott, mára "legalább is azokhoz képest amit már tudok!" sokat javult a helyzet, de az új gyakorlatok begyakorlása még az ugyan úgy azzal jár, de vhol még is csak előrébb vagyok mert hamarabb tanulok, mert van alapom.

Először próbálj a youtubon videókat nézni! Elsőnek tanuld meg sztem a 3-mas kaszkádot, az olyanokot mint a box vagy 531 sztem hagyd a legvégére mert nekem pl, is elég nehéz volt, de ez ezt úgy is egyéne válogatja, van aki pár óra 1-2 nap és megtanulja a boxot is, nekem hetek hónapok kellettek, egyszerűen nem állt rá a csuklóm.

LABDÁK! Az nagyon fontos! Ne teniszlabdákkal gyakorolj (ha lehet) hanem puha profi zsonglőrlabdákkal! Azért mert nem gurul el így az utána szaladgálás kevésbé lesz fárasztó.

Teniszlabdákkal is lehet végül is sőt.. de abból vegyél legkevesebb 30-cat, mert az asztán tud szétszaladni! :D

2023. márc. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1#-es!

Nemcsak a több labda dobálása a zsonglőrködés. Csinálhatod karikákkal, egyéb tárgyakkal. Kombinálhatod artista és bohócmutatvánnyal is.

2023. jún. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!