Vajon el tudom tolni az előrehozott érettségit, ha már leadtam a papírt, amin ilyen kis rublikákba kellett beírni, hogy miből megyek érettségire miről nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tizenegyedik osztályos vagyok, és az a helyzet az informatikával, hogy nagyon nem megy, és nem hiszem hogy ebből én érettségizni fogok még idén, mint választott hatodik tantárgy jól. Német nyelvből fogok menni előrehozottra, szóval a kötelező egy tantárgy mindenképp megvan, nem lenne muszáj nekem elmenni érettségizni infóból idén, csak azt a valamilyen rublikákba irogatós papírt az adataimmal, meg a választott érettségi tantárgyakkal már leadtam a titkárságon úgy egy 2 hete. Szerintetek innen van visszaút, vagy most már mindenképpen el kell mennem érettségizni?

2023. febr. 27. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező megjelenned.

Én viszont biztos azt csinálnám a helyedben, hogy elmegyek az írásbelire és ha nagyon rosszul sikerül, akkor szóbelin nem jelenek meg és így érvénytelen lesz a vizsga, ezért 12-ben (ősszel vagy jövő májusban) újra lehet próbálni, ez pedig nem számít sehova. Persze azt is megteheted, hogy egyik részére se mész el, de ha legalább megpróbálod az írásbelit, akkor valamennyire felkészülsz rá és ha végül úgy döntesz, hogy a szóbelire nem mész el, akkor is tudod már nagyjából az anyagot és a következő vizsgára sokkal jobban fog menni.

2023. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés, addig majd még meglátom mennyire tudok felkészülni, mert lehet sikerül, ha nem akkor megpróbálom ezt. Köszi a választ!
2023. febr. 27. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!