Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Erre a célra érdemes a fitness...

Erre a célra érdemes a fitness instruktor képzést elvégezni?

Figyelt kérdés

Dietetikus, sportdietetikus végzettségem van. Tanultam valamennyi edzéselméletet, terhelés-élettant stb. Érdekel is a téma, és ha már sportolókkal is foglalkozok, szeretnék jobban elmerülni ebben a témában. Amióta dolgozok, sajnos keveset mozgok, korábban mindig sportoltam valamit, viszont csak amatőr/hobbi szinten. Szeretném újra elkezdeni az edzést. Tehát magam is hasznát venném a képzésnek.


Milyen fizikum szükséges a tanfolyam elvégzéséhez? Van szintfelmérő?


Illetve, ha ennek nem venném hasznát, van-e olyan tanfolyam, ami ezzel a témával foglalkozik? Akár online vagy angol nyelvű is lehet.


Még a Bene Gerincakadémia humánkineziológia tanfolyamát néztem, hogy érdekes lehet.



2023. márc. 3. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyél edző
2023. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyelőre maradnék a táplálkozás témánál, ahhoz hogy edző legyek, magamat is újra formába kellene hoznom, ami nem 1-2 nap.
2023. márc. 4. 09:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!