Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jól látom, hogy ennek a...

Jól látom, hogy ennek a tanfolyamnak így nincs értelme?

Figyelt kérdés

Beiratkoztam egy pszichológia tanfolyamra, mert ingyen volt, engem meg érdekel a téma hobbi szinten, mondom mit veszthetek vele. De úgy érzem, hogy maga a képzés semmit nem ad(ott), és most fontolgatom, hogy tegyek-e még bele energiát (hatodik hétnél járok most és 8 hetes a program).

Az egész egy tankönyvet dolgoz fel, minden héten abból kell fejezeteket elolvasni, és egy pár perces videó van még a témában. Ezen felül hetente kell feladatokat teljesíteni. Az elején még érdekes volt, tesztekről kellett véleményt írni, tényleges esszéket alkotni kutatásokkal alátámasztva, mostmár viszont 4. hete csak mini közvéleménykutatásokat kell tartani (közeli hozzátartozókat megkérdezni hogy pl. hogyan viszonyulnak a stresszhez). Szerintetek van ennek bármi értelme?



2023. márc. 15. 20:23
A kérdező szavazást indított:
Nincs értelme, ne vesztegesd vele tovább az idődet
Van értelme, fejezd be
A papírért megéri csinálni
Ha nincs is sok értelme, mostmár fejezd be
21 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Melyik tanfolyam ez?
2023. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme, de ingyen ne várd, hogy túlzott energiát fektessen be a tanfolyam készítője.
2023. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs értelme, engem nem is érdekelne, de ha már elkezdted, akkor kibírod. Lehet a végén lesz valami csattanò.
2023. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!