Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elsősegély tanfolyam után...

Elsősegély tanfolyam után mikorra érdemes időpontot foglalni vizsgára?

Figyelt kérdés
Közvetlen egy nappal a tanfolyam utánra, hogy friss legyen az élmény? Vagy pár nappal későbbre, hogy legyen elég felkészülési időnk?

2023. ápr. 16. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

nem szukseges nagy erot belefektetni a felkeszulesbe, egy alap tudasi szintre van szukseg, segitenek is

ha te ugy erzed felfogtal mindent akkor folosleges varni, miert is huznad? ha inkabb meg bizonytalan vagy bizonyos serulesek ellatasaval kapcsolatban ismeteld at es inkabb hagyj magadnak idot

2023. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem voltam a tanfolyamon, de azért köszi
2023. ápr. 16. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azért nem szeretem ha rögtön másnap kell menni. Szeretem, ha azért van pár nap közötte. De én pl. azt hiszem 1 héttel a tanfolyam után mentem a vizsgára, mert akkor szerveztek vizsgát.
2023. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!