Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Aki használ gázos targoncát...

Aki használ gázos targoncát annak kell tűzvédelmi szakvizsga?

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
nem teljesen a kerdesre valaszolok, en nemreg szereztem vezetouleses targonca vizsgat, amivel ugye gazost is lehetbe vezetni(jelenleg elektromos), nekem nem mondtak hogy kellene es nincs is, esetleg felhivhatsz egy oktatoirodat hogy pontos valaszt kapj
2023. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem kell szakvizsga. 1996-os a targoncavezetőim,igaz már nem használom régóta és kellene tennem az új kategóriák miatt egy különbözeti gyakorlati vizsgát is kategóriánként,de ez csak egy gyakorlati vizsga. Tavaly csináltam egy tűzvédelmi szakvizsgát mert az ADR-es fuvarozáshoz kellett,de ott egy kicsit komolyabb volt a téma,mint az hogy hogyan cserélj palackot a targoncán,vagy hogy hogyan kezeld a palackot. Azt el tudom képzelni, hogy a főnöködnek kell,a palacktároló létesítéséhez és fenntartásához.
2023. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Targoncához nem kell ! Veszélyes helyeken Hegesztéshez kell !Gumigyárban nem hegeszthetsz nélküle !
2023. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!