Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek gáz ha hetero...

Szerintetek gáz ha hetero fiúként műköröm építő vagy sminkesként dolgozik?

Figyelt kérdés
Hetero 18 éves fiú vagyok és műköröm építéssel vagy sminkesként akarok továbbtanulni, csak nem tudom hogy mondjam el anyáéknak meg a tanáraimnak. Félek hogy ezért elitélnek. Szerintetek mit csináljak?

2023. jún. 21. 13:06
 1/8 Drakula_VAGY_Ahmed válasza:
97%

Semmi köze az LMBTQ-nak ehhez.

Művész vagy, és kész.

2023. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ezzel semmi gond. Annyit viszont javasolnék, hogy érdemes lenne emellett kozmetikus végzettséget is szerezned, csak hogy biztosabban legyen utána munkalehetőséged.
2023. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Több sminkesként dolgozó férfit is ismerek.

Semmi köze a nemi identitáshoz, ez egy művészeti ág.

2023. jún. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit fura, ennyi. Vannak szakmák, amiket tipikusan nők vagy férfiak csinálnak és azokban másik nemet látva szokatlan. Szerintem amúgy nincs ezzel baj. Ha ezért valaki elítél vagy nagyon maradi, vagy nem túl értelmes. Főleg ha ezért melegnek is bélyegeznének... de egy barátnő későbbiekben (vagy most) elűzi a kételyeket fixen, ha ezen aggódsz 🙂

A közlés módját pedig jól kell tálalni. Sok minden csak azon múlik, miként tudsz kommunikálni, saját nézőpontod a másiknak átadni, megmutatni.

2023. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen igazuk van az eddigi kommentelőknek.

Nem egy tipikus dolog, főleg nem heteróként, de ez sem különbözik attól, mint pl mikor egy nő végez “férfias szakmát”. Én úgy látom, manapság azt is egyre jobban kezdik elfogadni (bár kis lépésekben), veled is ugyanez lenne a helyzet.

A másik meg hogy inkább foglalkozz azzal, amivel szeretnél, és akkor “soha életedben nem kell dolgoznod”, mondván örömmel csinálod amit csinálsz, minthogy életed végéig bánd azt, hogy mások miatt nem szereted a szakmád. Sose add fel önmagad, senki kedvéért. A családod is egy idő után el fogja fogadni, ha látják, hogy tiszta szívvel csinálod.

2023. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vuk-91 válasza:
88%
Ha értesz hozzá, ne azzal foglalkoz hogy nőies-e vagy mi. Csináld!
2023. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Csak a fejünkben léteznek "nőies" és "férfias" dolgok. Ezek nem objektív tények, hanem szubjektív, a társadalmunk által alkotott kitalációk.
2023. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bátorság egy férfias erény és te ezt fogod csinálni, akkor bátor vagy, hiszen annak ellenére, hogy a környezeted negatívan fog rólad vélekedni te azt fogod csinálni, amit szeretsz. Ráadásul, szerintem egy idő után el fogják fogadni.
2023. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!