Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit fognak nézni gépkezelői...

Mit fognak nézni gépkezelői alkalmassági vizsgálaton?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el hidraulikus rakodòkbòl a tanfolyamot, és az iskola elküldött alkalmasságira. Mit fog nézni az orvos? Általános vizsgálat lesz? Szem, vérnyomás, és ennyi, vagy lesz más is?

Ezen kívül fòbiás vagyok, és orvosnál mindig eléggé megugrik a pulzusom, mikor a munkahelyi alkalmasságin voltam is pont így volt, 130-at mértek. Alapból nem magas, csak ha nagyon ideges vagyok/direkt vettem ezek után olyan órát, ami folyamatosan méri a pulzusom/, ez lehet gond? Volt már 160 is orvosnál, olyan ideges voltam, de pár perc múlva EKG-n már visszament 98-ra, és mondta az orvos, hogy minden rendben. Igazából mindent rendben találtak eddig hála az égnek, meg fiatal is vagyok(22 éves), szóval ezért kérdezem. A vérnyomásom is rendben volt.

Az osztálytársak rebesgettek vérvételt, meg ilyeneket. Attól pláne rettegek, és súlyos fòbiám van. Legutóbbi esetnél majdnem elájultam, és hárman kapartak össze.

Aki volt már ilyenen az leírná a tapasztalatait? Lehet megnyugtatna. Én minden ilyen előtt sajna képes vagyok napokig stresszelni.


2023. jún. 23. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit. A gépkezelői vizsgákon mindenkit átrugdalnak. Nekem is van darukezelői papírom, mert a csarnok ahol dolgoztam hegesztőként ott volt egy ilyen a cégnek meg elvárása volt, hogy minden ott tartózkodónak legyen róla papírja.

Levizsgáztam én is úgy, hogy darut nem láttam életemben.

2023. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk lesz vezetés, meg elég igényes a jelenléti oktatás is, ettől nem félek. Mi már hòmap elején megyünk vezetni, és 5 órát fogunk elvileg aznap gyakorolni, meg még lesz több gyakorlati nap is, úgyhogy ettől nem tartok. Az orvositòl félek inkább a fòbiám miatt. De azt nem a képzőközpont orvosa fogja végezni, hanem mindenkinek magának kellett üzemorvost kerítenie.
2023. jún. 23. 12:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Hònap *
2023. jún. 23. 12:17
 4/4 A kérdező kommentje:

Na, megvolt az alkalmassági. Szemet, vérnyomást, pulzust néztek, meg meghallgatták a tüdőt is, utána pedig tettek fel kérdéseket/van-e rendszeresen szedett gyògyszer, rendelkezem-e hivatásos jogsival, stb/. Azt hittem valami komolyabb vizsgálat lesz, de hála az égnek nem. Ötezer forint volt.

Azért írtam le, hogy hátha valakit érint még a dolog, és érdekli hogy hogy zajlik az alkalmassági.

2023. júl. 9. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!