Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az online képzés is lehet...

Az online képzés is lehet ugyan olyan átfogó mint a személyes?

Figyelt kérdés

Két különböző dolog is érdekel az a webdesigner és a social média manager. Korábban amikor egyetemen tanultam akkor még nem volt elterjedt ennyire az online oktatás így nehezen tudom elképzelni, hogy ne úgy tanuljak hogy személyesen vegyek részt az órákon.


Nyilván azért motiváló hogy kifizetek 100x ezer ft-ot és végignézem a videókat meg akiket elküldenek. De nem jobb személyesen azért mégis csak?



2023. júl. 5. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vegyes érzéseim vannak ennek kapcsán.

Oktatás-tanulás szempontjából NEKEM az online jobban bevállt. A figyelmemet ugyan nem tudom ugyanannyira fenntartani, de cserébe a visszanézhetőség és a szemléletesebb feladatok és diák későbbiekben hasznosabbak számomra, főleg mikor jönnek a záróvizsgák és ezerrel kell tanulni.


Viszont a személyes kapcsolatok hiánya elég rossz. Nyilván ez középiskolába ha mindenki utál mindenkit a háta mögött még nem feltétlenül hiányzik vagy nyilvánul meg, de felnőttoktatásban szerintem kifejezetten jó ha a csapat ismeri egymást és esetleg baráti kapcsolatok is létrejönnek a személyes ismerettség által. Sajnos ezt az online nem tudja visszaadni.


Őszintén szólva, nekem az utóbbi annyit nyom a lantba, hogy emiatt jobban preferálom a jelenléti oktatást még úgy is, hogy egyébként egy introvertált személyiség vagyok.

2023. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Nem, haladni kell a korral. Főleg az általad említett képzéseknek semmi értelme személyesen. Egyedül az olyan képzéseknél előnyös a személyes jelenlét mint például a sebészet, heggesztés vagy bármilyen személyes kontakttal járó laborgyakorlat ahol az oktatási intézmény biztosítja a speckó eszközöket amin te gyakorolsz.


Ha neked gondot okoz egy webdesigner vagy social media manager képzés elvégzése online módon és igényled a személyes jelenlétet, ott veled van a probléma és neked maradi a felfogásod.

2023. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

"Az online képzés is lehet ugyan olyan átfogó mint a személyes?"

Ugyan olyan átfogó nem lehet, ugyanolyan átfogó esetleg lehet.

2023. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy vagyok mint az első válaszoló. Nem a szobámban poshadva akarok egyetemre járni, de sajnos errefelé halad a világ. Lassan minden online, ki sem kell tenni a lábad otthonról.
2023. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nem úgy vagyok, mint a 4. válaszoló, hanem teljesen máshogy, de hogy négy ember közül kettő sem tudja leírni azt a szót helyesen, hogy ugyanúgy, az azért már kicsit durva...
2023. aug. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én diszgráfiás vagyok kedves utolsó. A helyesírás mindig nagyon nehezen ment. Soha nem is fog menni.
2023. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!