Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Forgalmi vizsgámon 3 vizsgabiz...

Forgalmi vizsgámon 3 vizsgabiztos fog hátul ülni, félek! Mit tegyek? 18 fiú vagyok.

Figyelt kérdés
2023. aug. 24. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Talán egy pszichológus segíthet, ha 18 fiú ragadt egy testbe..
2023. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Ne ellenkezz, akkor kevésbé fog fájni és hamarabb túl leszel rajta.
2023. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld azt, hogy te vagy a taxisofőrjük, és elviszed őket oda, ahová kérik.

Cserébe nem pénzt kapsz, hanem egy sikeres vizsgát. :)


Figyelmesen, körültekintően vezess, használd a tükröket, tolatás előtt nézz hátra, vedd fel a forgalom tempóját. Ha 50-nel lehet menni, akkor legalább 45-tel menj, ha 90-nel lehet menni, akkor 85-tel minimum. Lássák, hogy tudod a KRESZT. :)


Nyugtatásképp hallgass előtte zenét és egyél egy kis csokit, legyen nálad innivaló.


Egy kalappal! Majd írd meg, hogy ment! :)

2023. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mindenhol közel annyival menj amennyivel lehet, kuplungot csak addig nyomd, ameddig szükséges , ne légy ideges, és meglesz az !Ha mégsem akkor még nem vagy elég felkészült ! Ok nélkül nem vágnak meg senkit!
2023. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megvolt a vizsga, sikertelenül sajnos. miért nem elég 1 vizsgabiztos?
2023. aug. 30. 23:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy neked miért volt három, nekem, illetve a barátaimnak is csak egy volt.
2023. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!