Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mixertanfolyam! Mit tudtok...

Mixertanfolyam! Mit tudtok erről? Bővebben, katt!

Figyelt kérdés

Hello!


"Nagyon jó barátságba vagyok az italokkal"! Haveri körben is szívesen csinálgatok koktélokat, italkeverékeket. Nem vagyok egy nagy táncolós típus, discoban/bárban is mindig a pult környékén tartózkodom.


Hallottam róla, hogy folyamatosan indulnak mixertanfolyamok. Arra lennék kíváncsi, hogy ennek a szakmának milyen előnyei/hátrányai vannak, el lehet-e könnyen helyzkedni munkába (vagy telítve a munkaerőpiac mixerekkel)? Mennyit keres egy mixer? Milyen munkaidőben dolgoznak? Hol dolgoznak nagyrészt (hajó, pub, bár) ?Tavasszal érettségiztem, jelenleg infós OKJ-s képzésen vagyok. Jövő nyáron német nyelvvizsgát szeretném letenni!


Értelmes emberek válaszát várom!


2010. okt. 17. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Itthon nem könnyű vele elhelyezkedni,és sok esetben pincér végzettség is kell mellé,más különben nem vesznek fel...

Külföldön viszont nagyon jól kereshetsz vele!

Erősíts a németre,sőt nem árt az angol is min.erős társalgási szinten,nyelv vizsgát legtöbbször nem kérnek ha külföldre szeretnél menni.Viszont a külföldi munkánál nagy előny ha van mixer gyakorlatod!

Min.4* szállodai.

Mennyit keresnek itthon?

Nagyon változó,de ez is borravalós meló ugye..

és legtöbbször kora estétől reggelig ami akár 12óra folyamatos munka is lehet.

Vendéglátásban az a rossz(vagy inkább a nehéz)hogy ha kezdő vagy,gyakorlat nélkül,akkor minimálbér vagy egy picivel több a fizetés, a borravaló pedig nagyon változó összeg,hely és vendég függő is..

2010. nov. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pincér után én elvégeztem ezt is a drégelyvárnál, egyenlőre nem találtam még vele olyan állást, ahová el is mennék dolgozni...de lehet hogy nem is fogok. Külföldön talán érdemesebb, ha tanulsz mellé nyelveket is. A hajó az jó, volt kint egy barcsi haverom egy évet hajón, nem kevés pénzt hozott haza:-))De ő anyanyelvi szinten beszél angolul és németül.
2011. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!