Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munka mellett jogosítvány...

Munka mellett jogosítvány szerzés, vezetés gyakorlat hogy működött nálad?

Figyelt kérdés

Munka mellett kezdeném el a jogosítvány szerzést. Ha jól értettem, kicsit előbb eljövök a munkából vagy fél nap szabikat kiveszek, és megoldható a gyakorlati vezetés. Hétvégi oktatás úgy tudom, ritka. Vagy legalábbis az iskola azt mondta az is van, de ismerős nem talált olyat, aki hétvégén is oktat.


Azzal is riasztottak, hogy idősebb fejjel nem lesz elég a kötelező óraszám.


Azt sem tudom, a szabim elég lesz-e. Nyilván igen, de kicsit bonyolítja szerintem, hogy dolgozom, bár ha a diákok végeznek a suliban 2-kop pl., tudok hozzájuk csatlakozni.


2023. szept. 22. 21:11
 1/2 A kérdező kommentje:
*2- kor végeznek a diákok
2023. szept. 22. 21:12
 2/2 anonim ***** válasza:
1 órányira laktam a melóhelytől, 8-ra jártam. Lakástól melóig vezettem, majd meló után értem jött az oktató és hazavezettem. Mondjuk az én oktatóm a főállása mellett csinálta, így ő külön örült, ha valaki hétvégét kért, főleg mivel éppen vált a férjétől.
2023. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!